Popoyu bi doğrultamadık ya la!

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Popoyu bi doğrultamadık ya la!

Günlerdir helal süt emmmiş temamın güncel sürümünü bekliyordum. Bekledim de… Görüntüsü kategori dizilişi falan dışarıdan görüldüğünde vaay dedirtiyor ama gelin bir de bana sorun. Şakaydı sormayın tabi. Bu da şakaydı.

Sevgili Trendwp yapımcıları güncel sürüm diye yedirdikleri temanın desteğini de kesmek üzereler. Bu çok dandik bir konu. Yapılan temanın desteğini para ile vereceklermiş. Nedeni ise kurumsallaşma yolunda ilerlemeleriymiş. Ulan tüm temayı 1 2 haftada bize verdiniz ama şu güncellemeyi bi adam akıllı yapamadınız gitti. Forumları vardı ne güzel üyeler birbirine yardımcı oluyorlardı kendi kendimize çözümlere ulaşabiliyorduk. Onu da kaldıracaklar gibi. Geçici olarak kapanmışta olabilir gerçi. İletişim adresi veriyorlar soru soralım diye. Maile 54 yıl sonra anca dönebiliyorlar.

Tema elimizde patladı gibi. Hatalarla dolu bir temada yazı yazmak bile gelmiyor içimden. Diceksinizki ne alakası var. Çok alakası var o da şu; anasayfada gezerken gördüğüm hataları düzeltmeye çalışırken bir bakıyorum günler geçmiş. Çok iş yaptığımı zannediyorum ama tema ameleliği yaptığımı düşünmeye başladım be sayın okur. Hız bakımından iyi olacağını sanıyordum ama yanılmışım. Acayip şekilde kasmaya başladı blog. Hiç böyle yapmamıştı. Çok geç açılıyor sayfalar. Bu temadan mı kaynaklanıyor yoksa sunucudan mı bilemicem ama çok damn bir durum.

Blogun cenaze namazını kıldırıp Avşa’ya mı yerleşsem bilemedim. İki buçuk yıldır iki elimle bi blogu doğrultamadığıma mı yanayım yoksa amele gibi yazdığımamı yanayım? Ne yapayım ben hı ne yapayım. Güncel olaylardan sosyal medyadan çıplak karılardan konular paylaşıp nette yerimi sabitlemeyi planlıyordum ama olmucak gibi duruyor. Zaten benim neyime hitli güncel blog olmak? Popo gibi kaldım ortada. Çokta susadım zaten. Bi yandan da Metin abimi dinliyom. Gelse de yine buralara gitsek iki dinlesek. Arabesk dinleyicisi değilim ha. Benim işim bunalımla. Bunu Metin abi iyi yapıyor.

Konuyu dağıtmadan toparlayayım. Şu temanın hatalarını adam akıllı çözseler de full performans kullansak blog hayatım daha bi çekilir olacak. Toparlanmıştır. Cut!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!