Propolis plus Bilgiler

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Propolis plus Bilgiler

PROPOLİS PLUS BİLGİLERİ
i
Propolis plus, içeriğinde bulunan propolis maddesi ile birçok hastalığın tedavisinde etkili bir takviye olarak kullanılan ve yüzyılın buluşu olarak adlandırılan bir üründür.

Propolis plus kimler tarafından kullanılmalıdır?
Propolis plus, herkes tarafından kullanılabilir. Başta kanser hastaları olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde etkili bir yardımcı olarak kullan ürün, tıp dünyasında heyecan yaratmış ve birçok hastalıkların iyileşmesini hızlandırdığı için yüzyılın mucizesi olarak adlandırılmıştır. Propolis plus satış için arama motorlarında orjinal siteleri taratabilirsiniz.

Propolis plus’ın faydaları nelerdir?
Propolis plus, halsizliğin giderilmesi, diyabet hastası olanlarda, fiziksel gücün artırımında, kanın temizlenmesinde, kanserin tedavisinde, fiziksel güç artırımında, kalp damar hastalıklarının tedavisinde, kan şekerinin düzenlenmesinde ve anti bakteriyel özelliği ile daha pek çok hastalığın tedavisinde etkili olarak kullanılmaktadır. Propolis plus kullananlar ürün hakkında ne düşünüyor v.s için forumlardaki yorumlara göz atınız.
Kullanımı;
Yetişkinlerde günde 2 defa sabah ve akşamları kullanılmalıdır 10 – 20 damla (günlük 40 damla), 1 – 7 yaş arası çocuklarda ise günde 3 defa 5 – 10 damla arası kullanılmalıdır (10 – 20 damla) Arı sütüne karşı alerjisi olanlarda kaşıntı, baş dönmesi gibi yan etki yapabilmektedir. Bunun haricinde tamamen doğal olan ürünün bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!