Regal Servis Merkezi İstanbul

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Regal Servis Merkezi İstanbul

Farklı olmayı seviyorum ve teknoloji alanında da bu farklılığı ortaya koymak, daha renkli bir markaya sahip olmak için Regal markasını seçtim.

Reklam piyasasını yakından takip eden biri olarak Regal’in reklamlarını büyük bir beğeni ile takip ediyorum ve ürün satın almam konusunda bu reklamların da büyük payı olduğunu söyleyebilirim. Regal markası elbette yalnızca reklamları ile değil, kurumsal kimliği ve profesyonel duruşu ile de dikkatimi çekmeyi başardı.

Bu markaya ait olan televizyondan fazlasıyla memnunum ve yıllardır da aynı televizyonu kullanıyorum ancak bir süre sonra ürün kendini bırakmaya başlıyor ve daha fazla dayanamayacağını söyleyerek servis ekiplerine ihtiyacı olduğunu belirtiyor.

Regal Servis Telefonu araması yaparak internet üzerinden birçok firmaya ulaştım ancak ilk sırada ve ilk sayfada karşıma çıkan Regl Servis firmasını tercih ettim. Regal Servis Telefonu 444 1 494 ve diğer firmalara göre çok daha kurumsal bir yapıya sahipler.

Regal marka tüm ürünler için servis hizmetleri sunan bu firma yedek parça değişimine ihtiyaç duymadan detaylı bir analiz eşliğinde ürünün gerekli sorunlarına çözüm üretti ve servis işlemlerini sonlandırdı! Kaliteli işçilik ortada ve sizler de bu kaliteyi tercih etmek isterseniz az önce sizlere sunduğum iletişim numarasından firmaya ulaşabilir ve servis hizmetlerinin yanı sıra çok daha detaylı bilgi alarak firmayı yakından tanıyabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!