Saç ekimi

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Saç ekimi

 

Saçsızlık ya da seyrek saç özellikle erkekler olmak üzere birçok kadının da en büyük şikâyetleri arasında yer alır. Saç dökülmelerinin birçok sebebi vardır. Bunlar kısaca strese bağlı dökülmeler doğuşsal lokal dökülmeler yanık tedavisi sonrası ya da ameliyatlar sebebiyle deride oluşan tahribata bağlı olarak oluşsan dökülmeler ya dalocal saçsızlıklar ve seyreklikler kadınlarda saçın çekilerek toplanması ve topuz yapılmasına bağlı oluşan dökülmeler ve psikolojik problemlerin sebep olduğu kişinin kendi saçını koparmasının tik haline gelmesiyle oluşan saçsızlıklardır.

Tüm bu sorunların sebep olduğu saçsızlıkların çözümü ilerleyen tıp ve gelişen teknoloji sayesinde artık çok daha kolay olmaktadır. Saç ekimi ortaya çıktığı ilk yıllardan beri büyük gelişme göstermektedir. Birçok merkezde saç ekimi yapılmaktadır fakat asıl önemli olan en yoğun saç ekimini fark edilmez ve doğal bir şekilde yapmaktır. Bu fikir doğrultusunda seksenli yıllarda fut yöntemi uygulanmaya başlanmış ve bu yöntem sayesinde ulaşılan başarı son dönemlerde fue yöntemi ile daha da geliştirilmiş ve daha başarılı sonuçlar alınmasında önemli adımlar alınmıştır. Bu yöntemlerin nasıl uygulandığına tanık olmak ve saç ekimi süreci sonrası en iyi sonuçları alabilmek için http://www.sacekimturkiye.com internet adresine girmeniz yeterli olacaktır.

Son teknoloji kullanılarak uzman doktorlar eşliğinde kelliğe ve seyrek saç problemlerine son vermek için yukarıdaki linke tıklayınız.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!