Salon basketi oynayabileceğiniz oyun sitesi

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Salon basketi oynayabileceğiniz oyun sitesi

Merhaba insanlar. Bu sefer farklı bir oyun sitesi ile karşınızdayım. Bu sitede yine her zamanki gibi takıldığım oyunlar mevcut sayın okur. Bu oyunlardan bir kaç tanesini sizlerle paylaşmak istiyore.

İlk oyunumuz salon basketi. Bu oyunumuzda topu ok yönünde mouse ile  hareket ettirerek çemberden geçirmeye çalışıyoruz. Göründüğü kadar kolay bir oyun olmadığını söylemek isterim. Şöyle de birşey var. Ok otomatik olarak basketin gireceği seviyeye geliyor. Bunu bir tek ben mi farkettim bilemiyorum ama yine de bazen girmeyebiliyor. Site, oyunun büyük ekranda oynaması gibi bir beceriye sahip. Gezindiğim diğer sitelerde gözüme çarpan bir özellik değildi bu. Farklı bir deneyim oluyor sizinde bu oyunu oynamanızı isterim.

Aslında bende şöyle bir kanı var. İnsanlar hangi spor dalıyla uğraşırsa uğraşsın, basketbol deyince akan sular duruyor. Futboldan ya da voleyboldan daha bi çekici gelmiştir basketbol bana. İnsanların basketbola ayrı bir sempatisi var bana göre. Bu neden böyle bilemiyecem tabi.

Neyse arkadaşlar. Sitede yine basketbol dalında oyunlar mevcut hepsini buradan sizlere yazamam ama siteye girip bi bakmanızda fayda var. En güzel basketbol oyunlarını siteden oynayabilirsiniz.

Mesela farklı bir basketbol oyunu da zor bastetbol oyunu. Bu oyunda size gösterilen oklara basarak basketinizi hangi konumdan atacağınızı gösteriyor. Sağ üstteki hareketli alanda size topu nerede durduracağınızı gösteriyor. Tam olarak gösterilen alanda topu durdurabilirseniz basket atabiliyorsunuz. Bu da farklı bir basketbol oyunu. Tabi bu oyunun yukarıda bahsettiğim oyundan daha zor olacağını söylemeliyim.

Yazımı burada sonlandırıyorum. Başka bir zaman, bir başka oyunlarla ilgili olan konuda görüşmek dileğiyle…

Esen kalın bahar tomurcuklarım.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!