Semiyun – Sosyal Medya, Teknoloji ve Girişim Haberleri

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Semiyun – Sosyal Medya, Teknoloji ve Girişim Haberleri

sosyal medya semiyun

Semiyun, izlediği haber ve yazın anlayışı ile şuanda sosyal medya, dijital pazarlama, teknoloji ve girişim haberlerinde Türkiye’nin en kaliteli haber servisi durumunda. Giderek artan kalite ivmesi ve pazarlama anlayışı ile giderek sektördeki bilinirliğini de arttırmaktadır.

2 Nisan 2012′de Muhammed Ümit Ateş ve Mertcan Ermiş ile yayın hayatına başlayan Semiyun, 2012 Ağustos ayında Said Ercan, Salih Çaktı ve Şener Dağaşan’ın da katılımıyla 5 ortak olarak yükselişine devam etmektedir. Bunun yanında, kaliteli editör ve yazar ekibine de sahip olan Semiyun her geçen zaman kalitesini arttırmaktadır.

Girişimciler için hazırladığı Yeni Girişimler bölümü ile de artık girişimcileri ve girişimlerini özel kılacak olan Semiyun bu alanda da “Girişim Kütüphanesi” olma hedefinde.

Pazarlama dünyasına sunduğu yenilikçi ve özgün fikirleriyle artık dijital sektörün de takip ettiği bir mecra olan Semiyun; kendi ekibinin yazdığı dijital pazarlama stratejilerine büyük oranda olumlu geri dönüş almaktadır.

Hedefi Türkiye’nin değil Dünya’nın global Türk markalarından biri haline gelmek olan Semiyu,n kendi kulvarında küresel bir marka olma vizyonuna sahiptir. Bunun için farklı dillerde yayına hazırlanan Semiyun bu hedefine de daha çok çalışarak ulaşmayı amaçlamaktadır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!