Silah Oyunları

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Silah Oyunları

Atış serbest! Burada istediğiniz gibi ateş edebilir ve karşınıza çıkan tehlikelere karşı kendinizi silahınızla koruyabilirsiniz. Silah ile balon patlatmadan nişancılığa, hızlı silahşordan kiralık katil oyununa kadar aradığınız silah oyunları burada. İsterseniz ajan isterseniz polis isterseniz asker olabilirsiniz. Size verilen sürede gerekli talimatları uygulayarak bir sonraki etaba geçebilirsiniz. Büyük bir savaş alanında bir kayanın arkasından düşmanlarınızı vurabilirsiniz. Dikkat edin ve iyi saklanın ki onlar sizi öldürmesin.

Silah denilen alet yalnızca tabanca demek değildir. Silahlar ateşli ve ateşsiz olarak ikiye ayrılırlar. Gürz, bıçak, kılıç, mızrak, kırbaç, kargı, yay, cirit, bumerang, kalkan, zırh, koçbaşı, hançer ve bu tür pek çok silah bulunmaktadır. Savaşlarda en yaygın olarak kullanılan silah, kılıçtı. Ateşli silahların bulunmasına kadar en çok kullanılan silahlardan biri de, oktu. Günümüzde halen kullanılmakta olan kasatura, tüfeğin ucuna takılan kesici ve yaralayıcı bir alettir. Koçbaşı ise kale kapılarını yıkmak için kullanılırdı. Silah tipleri şu şekilde ayrılabilir: Personel silahları, biyolojik silahlar, kimyasal silahlar, nükleer silahlar, roket ve füzeler, ağır silahlar, hava silahları ve deniz silahları. Ateşli silahlar ise barutun bulunmasıyla ortaya çıkmıştır. Osmanlı döneminde Yavuz Sultan Selim Han zamanında, tüfek kullanımı epey yaygındı. Top tekniği de o zamanlarda Avrupalılardan epey üstündü. Zamanla değişen silahlar; tabaca, tüfek, havan vb. gibi çeşitli adlar alarak daha küçük ve kendine has özelliklere sahip olarak üretilmeye başladı.

Silahların gerçek hayatta çok tehlikeli olduğunun bilincine vararak bu oyunları oynayabilirsiniz. Buradaki hayali karakterleri vurarak kendi bölgenizi koruyacaksınız. silah oyunlarından kendinize uygun olanını seçerek savaşa başlayabilirsiniz. İsterseniz böcekleri öldürebilir, isterseniz balonları vurabilirsiniz. Seçim sizin. Keyifli vakit geçirmek için silah oyunlarımızdan istediğinizi seçebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!