Sitenizi bazı araçlarla test edin

Kategori: Webmaster - Yorum Yazın
Sitenizi bazı araçlarla test edin

Bu yazımda biraz seo denilen züppeden bahsedeceğim. Kendisi ulaşılmaz olduğunu zannetse de iki bişey öğrenebiliyoruz yinede… Şimdi sizlere bir kaç siteden bahsedeceğim. Hepsi de seo araçları konusunda mikemmel siteler. Denemenizde fayda var.

Arama motoru optimizasyonuna yoğunlaşan kıvrak zekalı webmasterların uğrak tükkanları işte buralar. Yazıya aktif link vermicem. Kopyalayın ya da yazın. Meyk yor çoys.

SeoChat.Com. Bu sitede sitenizin meta anahtarlarını test edebilirsiniz. Ayrıca örümcekler tarafından nasıl görüntülendiğini de site üzerinden görebiliyorsunuz. Lanet olsun bu nasıl bir yazı çeşididir. Film izlemek istiyorum. Anahtar kelimelerinizi de optimize edebiliyorsunuz arkadaşlar.

SeoChat.Com sitesine benzer bi kaç siteyi de konuya yazayım. Film izlemem lazım acele ediyorum. “Eee bu konuyu neden yazıyorsun? film bittikten sonra yazsaydınya” diyenler için bir hap üretilmiş. Adı bisiktirol. Herşeye iyi geliyor. İşte o sitelerden bazıları. Webmaster-Toolkit.Com, iWebtool.Com/Tools, WebConfs.com gibi siteler SeoChat çakması demiyelimde onun izinde giden sitelerdir. İsterseniz bi gezin dolaşın. Belki bişeyler öğrenirsiniz. Öğrenirseniz eğer bana da öğretin sizi soytarılar.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!