Sleeping Dogs oyunu

Kategori: Oyun - Yorum Yazın
Sleeping Dogs oyunu

Hayat monoton bir şekilde olanca hızında devam ederken, aktif bir bilgisayar ve internet hayatım olsun diye vurdum download’ın dibine dibine. Öncelikle laptop biraz kendine gelin diye iç dış temizlik yaptım ve sonrasında sancılı bir format attım. 3 gün kadar laptop’ı açamadım. Çünkü kurulumda donma olmuştu ve reset atayım derken windowsu kuramadığını farketmiştim. Falan fistan derken torrent indirme yöneticisinin babası olan utorrent kurdum. Sonrasında ise Daemon Tools kurarak başladım bir kaç bişey indirmeye.

Şöyle birşey var bir de. Hunharca oynarım diye kendime Playstation almıştım. Biraz da oyun almıştım ama bir kaç oynamadan sonra o bana bakıyor ben ona. Hiç çekici gelmiyor şuan. Yıllarca o köşede duracak. Yazık ne hecesle almıştım.

Konuya dönecek olursam indirdiğim ilk oyun olan Sleeping Dogs oyunundan bahsedeyim. Aylarca download’a ara vermem neticesinde oyunların .iso kalıplarını Daemon Tools ile mount etmeyi de unutmuşum. Google sörç ile bilgilerimin tozunu aldım ve oyunu kurmaya başladım.

Kurulum aşamasında bazı .dll dosyalarını bulamadı bunun sorumlusununda crack olduğunu anladım ve fulloyun sitesine kaçtım. Oradan budum indirdim yükledim oyunu açtım derken benim laptop’un cpu’su 50’lerde gezeliyordu. Dedim noluyoz la?

Nihayetinde oyunu kurdum ve açtım. İlk olarak tanıtım fragmanını izlemek zorunda kaldım. Bu fragmanı oraya koymasalar ölecekler sanki. Ayrıca hiçbirşey anlamadım. Ay dont now inglişh çünkü.

Oyun bir kasıyor bir kasıyor sanarsın laptop’ın ram’i koşarak uzaklaşıyor. Bu ney laağn diyerek oyunda bir süre ilerledim ve adama aniden kal geldi. Anladım ki bu oyun benim laptop’a göre değil. Oyunun konusunu videolarını fragmanlarını ve full sürümünü internetten biyerlerden bulabilirsiniz. Sleeping Dogs fragmanında kaliteli bir oyunmuş gibi gösteriyor. Bilmiyorum şuan oynayamadığım için. İyi bir oyundur herhalde. Silicem zaten oyunu. Laptop’ı yakmaya gerek duymuyorum şuan 😀

Büyük ihtimalle küçük kuzen bu oyuna kapak atacak. Kurmayı bilemediği için de yine bana yüklenecek. Hadi abi hadi abi diye tutturacak. Kendisinin laptop’u benimkinden daha iyi. Windows’li dehşet bir makine almış. Neyse. Yaz yaz bitmez bu yazı. Hade çaçaw.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!