Sociobook.com bir Türk girişimi

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Sociobook.com bir Türk girişimi

Sosyal medyanın dünyamızda ne kadar fazla kullanıldığını söylememize gerek yok sanırım. Sürekli biryerlerde sosyal ağlar tasarlanıyor. Çarpıcı fikirlerle ortaya güzel projeler çıkıyor. Bu projelerin neredeyse en yenisi Sociobook.com yayın hayatına başladı. Giriş için tıklayınız.

Sociobook’un amacı, kullanıcılar tarafından oluşturulmuş tamamen özgün ve kaliteli paylaşımı arttırmak. SocioBook, kullanıcılarına ilgilendikleri kategoride blog açmasını sağlayan bir yapıya sahip. İşin kaymaklı tarafı kullanıcılar bu şekilde para da kazanabilecekler. Ayrıca kendilerine takipçi bile yaratabiliyorlar.

SocioBook, kullanıcılarının gerçek hayatta sosyal olabilmeleri için elinden geleni yapmıyor değil. En iyi içerik üreten kullanıcılarına ücretsiz olarak etkinliklere katılma fırsatı sunuyor.

SocioBook 33 ülkenin ağını üstlenmiş durumda. Her ülke için ayrı trend etiketler sitenin sol tarafında listeleniyor. En çok neler konuşuluyor herşeyi görebilirsiniz. Çok yakın bir zamanda geliştirecekleri dil seçeneği ile farklı bir ülkeden gönderilen yazıların kendi dilinde okuyabilmelerini ed sağlayacaklar. Avrupa’ya tamamen açılmak istiyorlar. Zamanla büyüyeceklerine eminim. Gerçi bir çok güzel proje büyük şirketler tarafından desteklenmedikçe gözlerden düşüyorlar. Sağlam yatırım almaları gerekiyor.

SocioBook kullanıcılarının yayınladığı yazıları hızlıca arama motorlarında indeksletebiliyor. Ücretsiz rezervasyon veya indirimli kuponlardan yararlanabilmek için Sosyo Clup’e katılmanız gerekmektedir. Katılırken verdiğiniz kişisel bilgileriniz SocioBook’ta güvende.

Böylesine sağlam bir yerli sosyal ağımız olduğu için sevinmeliyiz. Yabancıların egemenliğinde olan bu sosyal ağ savaşına bizlerinde katılması gerçekten sevindirici. SosyoBook’a yayın hayatında başarılar dileriz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!