Sony Xperia S

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Sony Xperia S

Telefon almak için sabırsızlanıyorsunuz; ama bir türlü seçim yapamadınız mı? Birçok marka arasında gezinirken hemen hemen her markanın yeni özelliklerle karşınıza çıktığını mı gördünüz? Tercihinizi Sony’den yana kullanmaya ne dersiniz? Sony Xperia S kullanımınız sayesinde hayatınızdaki birçok anı fotoğraf kareleri halinde ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sony Experia S’i gördüm ve o telefona bayıldım diyorsanız bir an önce http://www.birnumaram.com/Sony-Xperia-S-Nozomi-Lt26i.htmlsitesini ziyaret ederek telefonunuzu kısa zamanda alabilirsiniz. Bu telefon sayesinde hayatınızdaki birçok işlemi kolay bir şekilde halledebileceğinizi biliyor musunuz?

Telefonun özelliklerini öğrendikten sonra emin olun iyi ki bu telefonu tercih etmişim diyeceksiniz. Hep beraber bu telefonu ve özelliklerini incelemeye hazır mısınız?

Sony Experia S’in Özellikleri Nelerdir?

*Bar tipi olan bu telefon 144 gramdır. Dokunmatik ekranı bulunmaktadır ve LED arkadan aydınlatmalıdır. Ekran boyutu 4, 3” dir.

* Video çekmeye bayılırım diyenlerin elinden atamayacağı bu telefon video çekimlerinizi yaptıktan sonra dilerseniz TV karşısında çekimlerinizi izleme olanağını da sizlere sunmaktadır.

*Telefonun kamera sensöründe yer alan Exmor R karanlıkları aydınlatabilmenize olanak tanımaktadır.

*Kaydırma hareketi gibi basit bir hareketle çektiğiniz görüntüleri tablet, TV ya da dizüstü bilgisayarınıza aktararak izleme imkanı elde edebilirsiniz.

*LED flash ve otomatik netleme özelliği ile çok beğenilen bir telefon olan Sony parlak görüntüler sayesinde sizlerin en kaliteli fotoğraf karelerini yakalamanıza yardımcı olmaktadır. 12, 1 MP kameraya sahip olan bu telefon mükemmel çekimlerle karşınızda yer almaktadır.

Sony telefonlar arasından seçim yaparak Sony Xperia S seçiminde bulunanlar arasında iseniz fiyat seçeneğinin de oldukça uygun olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz. İnternet sitemizi gezdikten sonra yapacağınız bu seçimden asla pişman olmayacağınızın garantisini sizlere verebilirim. Şimdiden iyi kullanımlar diliyorum.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!