Soyunma Dolabı Modelleri

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Soyunma Dolabı Modelleri

 

Soyunma dolabı almak ya da yaptırmak istiyorsanız en zengin model seçeneğini firmamızda bulacaksınız.  Standart soyunma dolapları yanında, talep edilen ölçü ve modellerde de dolap imalatı yapıyoruz. Yaptığımız soyunma dolapları ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak, soyunma odalarınız düzenli ve temiz bir görünüme kavuşacaktır. Soyunma dolapları sayesinde etrafta poşetlerde duran ayakkabılar, giysiler kalmayacak, kullanıcıların değerli eşyaları güven içinde olacaktır. Çelik eşya sektörünün önemli firmalarından biri olan ceylan çelik firmamız farklı model, renk ve fiyat seçenekleriyle sizlerin hizmetindedir. Tüm soyunma dolaplarını en kaliteli sacdan ve kaliteli bir işçilikle yapıyoruz.

Tüm soyunma dolaplarında askılık, ayakkabı rafı, havalandırma ızgarası bulunuyor. 0,7 ile 0,9 mm arası kalınlıkta kaliteli sac kullanıyoruz. Dolapları elektrostatik toz boya ile istenen her renge boyayabiliyoruz. Web sitemizde standart ölçülerdeki soyunma dolabı çeşitlerimizi görebilirsiniz. Yurdun her yerinden de sipariş verebilirsiniz. Kargo ile ürünleriniz güvenle size teslim edilecektir. Ancak standart modeller dışında soyunma dolabı ihtiyacınız varsa bizimle iletişim kurmalısınız. Kendi modern üretim tesislerimizde istenen her modelde ve her ölçüde dolap imalatı yapıyoruz.

Soyunma dolaplarının geniş bir kullanım alanı vardır. Fabrikalarda, şantiyelerde, öğrenci yurtlarında, askeriyede, hastane, otel ve spor tesislerinde soyunma dolapları en gerekli eşyalardır. Bu kurumların ihtiyacını karşılayacak farklı soyunma dolabı modelleri vardır. Tek kapılı, iki, üç, dört, altı, dokuz kapılı modeller en çok kullanılan modellerdir. Özellikle ikili, dörtlü ve altılı dolaplar hem çok kişinin kullanması açısından hem de alan tasarrufu sağlaması açısından kalabalık kurumlarda daha fazla tercih edilir. Ürünlerimiz standart ölçülerdedir ama taleplere göre farklı ölçülerle de üretim yapıyoruz.

Soyunma dolapları fiyatları da modellerine ve kullanılan malzemeye göre değişiyor. 200 TL ye de 500 TL ye de soyunma dolabı bulabilirsiniz. Bu fiyatlar birim fiyatlardır. Toplu alımlarda ise fiyatları özel olarak belirlemekteyiz. Piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları firmamızda bulacaksınız. Ayrıca kredi kartıyla taksitli ödeme imkânlarımız da bulunuyor. Farklı model ve renklerle soyunma dolapları soyunma odalarına estetik de kazandırıyor. Dolaplarda asma, gömme ve elektronik kilit sistemi kullanılıyor. Böylece eşyalarınızı güvenle dolaplarda bırakıyorsunuz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!