Sünger Bob Karnaval

Kategori: Oyun - Yorum Yazın
Sünger Bob Karnaval

En çok sevilen oyunlardan bir tanesi olan Sünger Bob oyunlarından güzel bir oyun daha karşımıza çıkıyor. Karnaval’da Sünger Bob, bizim için yarışıyor ve bizi eğlendirmeye çalışıyor.

Sünger Bob karnaval oyununda çeşitli çadırlar yer alıyor ve bu çadırlarda birbirinden değişik eğlenceli oyunlar bulunuyor. Bu çadırların her birinden farklı oyun var ve her oyunda birbirinden eğlenceli ve zevkli. Sünger Bob ile bu çadırlara giriyoruz ve bu oyunları kazanacak çeşitli hediyeler elde ediyoruz. Her çadırın kendine özgü bir özelliği var. Bazı çadırlarda süre kısıtlaması var ve o bu süre içerisinde en yüksek puanı toplamamız gerekiyor.

Sünger Bob son yıllarda çocukların çok sevdiği bir çizgi karakter ve aynı zamanda da flash oyunlarda da karşımıza çıkan çok sevilen bir çizgi film karakteri. Sünger Bob’un çok sevilmesi oyunlara da yansımış ve ortaya ilginç oyunlar çıkmış. Yüzlerce Sünger Bob oyunundan en çok sevilen ve en eğlencelilerden bir tanesi de Sünger Bob karnaval oyunudur. Bu oyunu sizlere vermiş olduğumuz adresten oynayabilirsiniz.

Kaynak Site; karnaval oyun


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!