Sunoyun.com ile oyunlar daha kaliteli

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Sunoyun.com ile oyunlar daha kaliteli

Merhaba sayın okur. Yine flash oyunlarını oynayacağımız bir siteyle karşınızdayım. Blog işlerinden sıkıldığım an hemen açıyorum bir flash oyun yayını yapan sitelerden birisini. Kafa dağıtmak için yapılacak en eğlenceli şeylerdendir. Bu sefer farklı bir flash oyun sitesi yakaladım. Yine burada birbirinden güzel flash oyunlar oynayabilirsiniz. Bilgisayarınıza hiç birşey kurmanıza gerek bile yok. İnternet bağlantınız olsun yeter. Ama yine de oyun oynama dozunu iyi ayarlayın. Malum sağlık başta gelir:) Flash oyunları bazen o kadar çok kaliteli yapıyorlar ki, bilgisayarda oynanabilecek full bir oyundan daha etkili oluyor. Bu oyunları tanıtımını yaptığım flash oyun sitesinden bulabilirsiniz. Kategorilere ayrılmış onlarca oyun sizleri beklemektedir. Şimdi hiç vakit kaybetmeden oynadığım oyunları size aktarayım.

Serinin diğer friv oyunlarını oynamak için bir kaç oyuna baktım. Nefis oyunlar var gerçekten. Yine en eğlenceli friv oyunlarını araştırdım. İçlerinden bir kaçını oynadım ve gayette eğlenceli oyunlar var. Mesela Friv 1 adlı oyun çok iyi. Mouse ile oynayacağınız bu oyunda yastık ile farelere vurmaya çalışıyorsunuz ve olabildiğince uzağa fırlatmanız gerekiyor.

Linkini verdiğim bu sitede birbirinden güzel 3D oyunlar bulunmakta. 3D oyunlar son yıllarda büyük gelişme gösterdi. Oynaması çok zevkli oluyor.Özellikle araba yarışlarını 3D formatta oynamayı denediniz mi? Mutlaka denemelisiniz. Bu siteden bir sürü araba yarışı oynaya bilirsiniz. 3D çok farklı bir deneyim olacak sizin için. Arabalı savaş oyunlarını denemelisiniz. Bazı oyunlarda bazı eklentiler kurmanızı isteyebiliyor. Bu çok küçük bir ihtimal ama yönergeleri izleyerek oynayabilirsiniz.

3D oyunlar için hazırlanmış olan youtube videosunu izleyerek nasıl oynayacağınızı görebilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler dilerim.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!