Tam istediğim gibi oldumu bilemedim

Tam istediğim gibi oldumu bilemedim

Evet sayın lan. Blogtaki bazı tasarımsal sıkıntıları çözdüm. Aslında temanın orjinalinde hiç sıkıntıymış gibi durmuyordu ama ben kullanmaya başladığımda kıllanmaya başladım.

Temayı orjinali ile karşılaştırsanız biraz daha farklı olduğunu göreceksiniz. Acayip sade birşey oldu çıktı yahu. Acayiplik iyidir varsın olsun. İndex tasarımındaki bazı yerleri değiştirmek zorunda kaldım. Mesela anasayfadaki konuların yanındaki zımbırtıların gözüme gözüme girdiğini gördüm. Gravatar şeysini kaldırdım. Ne öyle o forum mu burası? Bazı eklentilerle süsledim. Yazar adını falan ekledim. Okunma sayısını da dahil ettim sol tarafa. Şimdi güzel oldu tepe tepe kullanabilirim.

Aslına bakarsanız tam istediğim gibi olmadı. Neden diye soracak olursanız hemencecik söliyim. Anasayfadaki o sol tarafın tamamını sosyal paylaşım butonlarıyla doldurmak istemiştim ama bu lanet plan suya düştü. Bende normale döndürdüm.

Yine konu içine bazı değişiklikler yapmalıyım. Konunun sol tarafındaki gravatar şeysi batıyor bana. Yapabilirsem eğer oraya sosyal paylaşım zamazingosundan koyabilirim. Acaba diyorum şu konu altındaki metalar işe yarar mı? Hani şu kim yazmış ne zaman yazmış neden yazmış gibi metaların olduğu alan. Orada boşuna mı yer kaplıyor sizce? Bence kaplıyor.

Neyse işte bir blog tasarımını daha hallettikten sonra sonik hızda çalışmalara devam etmek istiyorum. Çalışmalar derken blogla yatıp blogla kalkmak değil. Bilirsiniz ki sıkı dizi izleyicisiyimdir. Başka türden başka başka kafama uyan dizileri aramak için çalışacağım.

Tasarımda gözünüze çarpan hatalar varsa lütfen bildirmeyiniz. Uğraşamam çünkü. Zaten tema konusunda bildiğim pek birşey yok. Hadi şimdi çıkın gidin.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!