Tarafsız yalan haber!

Tarafsız yalan haber!

Depresan.Net olarak, blög bünyesine yeni bir kategori daha oluşturma vaktinin ço…oktan geldiğini düşündük (bunu tek başımıza düşündük, yardım almadık) ve kategorimizi açtık. Kategorimizin adı Tarafsız, Yalan Haber!. Bu kategoride canımızın istediği şekilde mizah amaçlı güncel haberler magazinsel konular veya ordan burdan konular bulunacaktır ve okuyucu kitlesinde ciddi kalp ve damar sıkışıklığı yaratacaktır.

Depresan.Net olarak uyarıyoruz! Herhangi bir rahatsızlıkta lütfen soğuk bir bardak su içiniz, şööyle bir silkiliniz ve sırt üstü dönünüz. Sırt üstü uzanırken şunlar söylenmelidir;

– Aslında böyle birşey yok. Tamamen saçmalık, zaten kendileri de söylediler bunu.

– Lüperçek, lüperçek, lüperçek, lüperçek, lüperçek, lüperçek adlı anlamsız kelimeyi 78 kere diyaframdan veya direk gırtlaktan söylemelisiniz.

Yan etkilerden kurtulmak için bu üstteki söylemleri gerçekleştirmelisiniz. Eğer konuşamayacak durumda iseniz lütfen prospektüsü okuyunuz. Eğer ki olurda okuma yazmanız yok ise, yanınızda bilen bir kişi mutlaka bulundurunuz.

Yasal Uyarı’dır. Bu başlıktaki bütün haberler ekşın amaçlı blogumuza koyuyoruz ve herhangi bir uyuşmazlıkta bizi mahkemeye vermezseniz çok seviniriz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!