Taraftar forması almamak ve…

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Taraftar forması almamak ve…

Galatasarayımın çeyrek finale yükselmesi nedeniyle kendime GS Store’dan parçalı taraftar forması aldım. Almadan önce bir başka GS Store’da L beden denedim ama maşallah sanki xxl beden gibi. Sordum M beden varmı diye herif yok dedi diğer GS Store’da vardır falan dedi. Bende gittim diğer şubeye M bedeninden aldım.

Şimdi gelelim olayın iç yüzüne. Küçük ama büyük adamlardan birisi olan Urth adlı teknik servis elemanı bana öyle birşey dedi ki gülsemmi ağlasammı bilemedim. Mavi ekran verdim kaldım. Aslında hunharca gülünebilecek bir espri 😀 “Ha GS forması almamış adam ha 42 yıldır milli olmamış adam, aynı şey” ne kadar manyak bişey dimi 😀

İşte bende bunu yediremedim kendime. Yolların efendisi gibi bastı gitti. Arabayı ben kullanıyordum. Fenerbahçe taraftarı olan bir arkadaşımla gittik Store’a ben forma denerken O da halısahalara bakıyordu. Bunuda alsana dedi ama bende vardı halısaha falan. Küçük geliyor bana ama idare eder. Ama spam orada da bırakmadı beni. Telefon numaranızı yazın indirimler cebinize gelsin diye bir form bırakmışlar. Ama ben ne yaptım. Yazmadım tabi numaramı. Hayatta da bırakmıyor spam, internettede 😀

Neyse sayın okur. İşte böyle falan. Galatasarayıma da çeyrek finalde kolay bir takım ve başarılar diliyorum. İlk 8 arasında olmak gurur verici bir olay ve kulüpler sıralamasında 13’e çıkmak çok ayrı gurur verici bir olay.

Cimbomuma tekrar başarılar diliyorum ve teşekkür ediyorum bu gururu bizlere yaşattıkları için. Bizim o kupa kork Avrupa!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!