Teknoloji Haberleri

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın
Teknoloji Haberleri

İnternette teknoloji haberleri okumak istiyorsunuz veya merak ettiğiniz bir elektronik cihaz ile ilgili teknoloji haberi arıyorsunuz. Gitmeniz gereken tek adres www.teknoter.com’ dur. Çünkü www.teknoter.com’ a ilk girdiğiniz anda size aradığınız teknoloji haberinin nerede olduğunu gösterecek bir kılavuz gibi çalışan fonksiyonel, kullanışlı ve belirgin bir menü karşılıyor.

Teknoter sitesinin menü bandı, oldukça sade ve bir o kadar kullanışlı yapısı ile sizin aradığınızı bütün teknoloji haberlerini bulabileceğinizin sinyalini hemen veriyor. Siteye genel olarak şöyle bir baktığımızda ise kayan yazı bantlarının gözü yormadığı ve kullanıcıyı rahatsız etmeden dikkatini çektiğini görüyoruz. Bütün bu detaylar ince ince hesaplanarak tasarlanmış titiz bir işçiliğin ve kullanıcıya olan saygının ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

 

            Teknoter sitesinin menü bandının hemen altında bulunan kayan yazı bandı ve bandın hemen altındaki teknoloji haberleri görüntülü penceresinin kullanışlı yapısı ve hem slâyt gösterisi, hem de tıklayarak geçiş yapabilmesi kullanıcılar için oldukça rahat bir site gezintisi imkânı sağlıyor. Tabi bu artılara bir de en son teknoloji haberlerine sorunsuzca ve herkesten önce ulaşma önceliğini de katarsak www.teknoter.com’ sitesi kullanıcılarına her yönden birçok kolaylık ve güncel teknoloji haberleri vaat ediyor.

Teknoter.com kullanıcıları tiryakisi olacakları sitelerini facebook, twitter, google + ve youtube’ den de takip edebilecekler ve en yeni teknoloji haberlerine her yerden ve www.teknoter.com’ ayrıcalığı ile ulaşabilecekler.   


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!