TELEFONLARA YÜKLENEN PROGRAM

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın
TELEFONLARA YÜKLENEN PROGRAM

Her geçen gün değişen yeniliklerin de beraberinde getirdiği ve görüntüsüyle de bizleri büyüleyen telefonlar eskiden sadece bilgisayarların yaptıkları bu işlevi yeni çıkan akıllı telefonlar da yapmaktadır. Sadece bilgisayarların yaptıklarını yapmakla da sınırlı kalmıyor ve bu akıllı telefonların sayesinde yer tespitinden tutun karşılıklı konuşmaları dinleme ve atılan mesajları öğrenme gibi birçok görevi de üstlenirler. Bahsettiğim bu telefon dinleme nasıl mı oluyor? İşte akıllı telefonlara yüklenen yazılım sayesinde sizin yönlendirmeniz ile birlikte istediğiniz kişinin telefonuyla yapmış olduğu konuşmaları gelen ve giden telefon çağrılarının hepsini öğrenebilirsiniz. Bakıldığı zaman başkasını ilgilendiren telefon konuşması belki de özel hayatıyla ilgili olan birçok şeyi bu sayede öğrenmiş olacaksınız ama yapılan bu uygulama ne kadar doğru ve ahlaksal olarak ne kadar etik tartışılır. İşte burada da devreye sizin bu programı hangi amaçla ve nasıl kullanmış olduğunuzdur. Eğer kendiniz ve ailenizin güvenliği için yapıyorsanız pek bir sorun olmadığını düşünüyorum.
Casus yazılım sessiz çalışan bir uygulama olduğu için bu nedenle telefon üzerinde kesinlikle anlaşılmaz. Telefonda ses ışık titreşim uyarı gibi herhangi bir bildirim vermez yapılan bu konuşmalar sizin yönlendirici telefonunuza gelir ve karşı tarafın bunda hiçbir şekilde haberi olmaz. Kullandığınız bu programın hiçbir aksilik çıkmadan çalışmasını istiyorsanız sürekli olarak güncellenmektedir. Yazılımın karşı taraftaki telefonun üzerindeki bütün bilgileri internet aracılığı ile size gönderir ve bu iki telefon arasındaki bağlantının kurulması için internet bağlantısının olması gerekir. Takip edilen cep telefonu üzerinden bilgiler silinse bile siz silmediğiniz müddetçe bilgilere erişebilirsiniz. casus telefon yazılımı çok gelişmiş bir yer tespit sistemine sahiptir.
Gps ile yer belirleme sistemini kullanan çok iyi bir programdır. Casus telefon yazılımı kişisel güvenliğiniz için geliştirilmiş ürünlerdir. Telefona yüklenen bu program kapalı dahi olsa kişinin bulunduğu ortamı dinlemenizi sağlar. Kişinin yapmış olduğu ses kayıtlarını kaydedebilirsiniz. Casus yazılımın hangi özelliğinin açık olup olmadığını öğrenmek için de casus telefona mesaj atarak programın nereden devam ettiğini görebilirsiniz. Eşinizden şüpheleniyorsanız alacağınız bu program yüklü telefon ile gereken takibi sağlayabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!