Temizlik Oyunları

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Temizlik Oyunları

Temizlik oyunları sayesinde online siteler aracılığıyla yada bilgisayarımıza kuruduğumuz oyunlar sayesinde ev, ofis, mağaza gibi yerleri temizleyerek eğlence dolu anlar yaşayabilirsiniz. Temizlik oyunları genellikle kızlar tarafından oynanmasına rağmen azda olsa erkekler tarafından da oynanabilmektedir. Gerçek dünyanın aksine sanal dünyada fiziki bir yorulma gibi şeyler olmadığı için oldukça zevklidir. Özelliklede temizliği seven bayanlar için vazgeçilmez bir tutku olmuştur. Online sitelerde kolayca bulabileceğiniz temizlik oyunları kategorisindeki yüzlerce oyunu eğlenerek oynayabilirsiniz.

Temizlik oyunları her ne kadar tek bir görev yapılan oyun olarak gözükse de birbirinden farklı kategorilere ayrılmaktadır. Bazılarında ev temizlerken, bazılarında sokak temizleyip level atlayarak yükselebilir, bazılarında ise bir temizlik şirketi yöneticisi olabilirsiniz. Her oyun birbirinden farklı görevler içerdiği için sıkılmadan eğlenceli vakit geçirerek oyunları oynayabilirsiniz, temizlik oyunlarında kısıtlama ya da sınır olmadığı için istediğiniz kadar oynayabilir, oyunlardan birisini bitirdiğinizde piyasaya yeni çıkan diğer bir oyuna geçerek eğlenceye devam edebilirsiniz.

İş temizlik olunca insanın aklına karmaşık tuş kombinasyonları gelebilir. Aslında bu bir yanılgıdır. Temizlik oyunlarını oynamak oldukça kolaydır. Bunun için bir klavye ve bir farenizin olması yeterli. Eğer oyunun nasıl oynanacağı hakkında bir fikriniz yoksa oyun bilgileri kısmında oyunun nasıl oynanacağı hakkında gerekli bilgileri edinerek oyuna direk başlayabilirsiniz. Böylece oyunda birde hangi tuşun ne işe yaradığını bulmakla zaman kaybetmeyecek, oyuna hemen başlayarak birbirinden eğlenceli görevleri yerine getireceksiniz.

Temizlik oyunlarında hemen herkesin bildiği gibi çevredeki dağınıklıkları toparlayıp, etrafı toparlamaya çalışacaksınız. Her köşeye dikkatlice bakarak nerde bir dağınıklık veya çöp görürseniz orayı temizlemeye gayret göstermelisiniz, bütün oyunlarda ilerleyerek seviyenizi artırdıkça, çevrede gizlenen daha çok çöp ve dağınıklık olacağı için ekstra dikkat göstermeniz gerekecektir. Buda sizin temizliğe ne kadar dikkat ettiğinizi gösterecektir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!