Tesettürlü Gelinlik Modellerini İnceleyin

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Tesettürlü Gelinlik Modellerini İnceleyin

Gelin olmak her genç kızın hayalidir. Tüm kız çocukları küçük yaşlardan itibaren düğün günlerini hayal etmektedir. Açık olan gelinlik modelleri olduğu gibi kapalı olan gelinler için de pek çok model tasarlanmıştır. Bu modeller arasından değerlendirme yaparken hem işçiliğine dikkat etmeniz hem de modelini dikkate almanız gerekmektedir.

Kapalı olan gelinlerin tercih ettiği tesettür gelinlik modelleri arasından seçim yaparken eteği geniş olan tarlatanlı modelleri tercih edebileceğiniz gibi dar etekli olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu konuda karar vermek tamamen kişisel zevk ve beğenilerle ilgilidir. Taşlı olan modeller gelinlerin severek giydikleri modellerdir. Aynı zamanda desenli olan modeller de beğenilen modeller arasındadır. Bazı desenler çiçek desenleri olabilir, bazıları da değişik estetik figürlerdir.

Bunun yanında dantelli olan gelinlik modelleri de son derece popülerdir. Bazı bölümler özel olarak dantel örgülüdür. Bu danteller oldukça ağır bir işçiliğin ürünüdür. Söz konusu işçilik ne kadar ağır olursa modelin fiyatı da o derece pahalı olacaktır. Dolayısıyla tesettürlü olan kişilerin kendi zevklerine göre model beğenirken satın almak ya da kiralamak konusunda net bir karara varmaları gerekmektedir. Satın aldığınız model size pahalıya mal olabilir. Ama kiraladığınızda sadece bir kez kullanacağınız gelinliği çok sevdiğiniz bir modelden seçebilirsiniz. Bazı gelinler tesettürlü gelinlik modelleri arasından seçim yaparken o gelinliği ömür boyu saklamayı düşünmektedir. Ömür boyu saklamak ve geleceğe taşımak, bir anı olarak yanlarında bulundurmak isteyen kişiler modellerli maddi durumları da yeterliyse özenle değerlendirmeli ve aralarından seçim yaparken gerçekten içlerine sinmesine özen göstermelidir.

Gelinlik modelleri tasarlanırken yaka modelleri de dikkate alınmaktadır. Yayvan yakalar, V yakalar gibi pek çok farklı yaka modelleri beğenilebilir. Bu modellerin üzerine eşarp işlemesi yapılması yakayı gizleyecektir.

http://enmodagelinlik.com/ adresinden gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!