Tesettürlü Giyim Yeniden Popüler Oldu

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Tesettürlü Giyim Yeniden Popüler Oldu

 

 

Son zamanlarda, öz kültüre olan ilginin artması ile birlikte, tesettür modası, büyük ilgi görmeye başladı. Birçok tesettürlü giyim modeli, her yıl yeni tasarımlarla, tüketicisinin karşısına çıkmaktadır. Hızlı ve pratik üretim özellikleri nedeniyle, tesettür giyim modasındaki çeşitlilik her geçen gün artmaktadır.

 

Renk ve Tasarımlarda Çeşitlilik Arttı

 

Alıştığımız renklerin dışında, birçok renk özellikleri, tesettürlü giyim modasının özellikleri arasında girmiştir. Pardesü, kap, kaban, ferace, tunik, abiye, pardesü, etek, kombin, gömlek ve tesettürlü eşofman gibi çeşitlerle hizmet veren bu sektörde, yeni modellerdeki detay fazlalığı, birçok etkileyici çalışmanın meydana gelmesini sağlamaktadır. Dantelli, deri detaylı, püsküllü, düğmeli, fermuarlı, yakalı, yakasız, kapüşonlu, kemerli, kemeri tokalı, göğsü ve kolları desenli ve daha birçok model, tesettür modasında kullanılan renklerdir. Bu renkler ve tasarımlar içerisinde tercih yapmak hayli zor. Özellikle genç nesil, tesettür elbise modellerine büyük ilgi göstermeye başladı. Anadolu kadınlarının modası olan tesettür, günümüzde, bin bir renk ve tasarımla tekrar ilgi görmeye başladı.

 

Yeni Modeller Sizleri Bekliyor

 

Her yaştan tesettür sever için üretilen bu ürünlerde, beden ve renk tercihi tamamen size kalmış. Renk tercihlerini ve beden tercihlerini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Hayallerinizdeki modellerin yanı sıra, gözlerinizi alamayacağınız yeni çalışmalar, internet sayfalarında boy göstermektedir. Binlerce modeli, telefondan veya bilgisayardan, rahatlıkla beğenip sipariş edebilirsiniz. Bu özelliği ile tesettür giyim ürünleri, büyük bir satış kriterine ulaşmaya başladı. Hediyelik olarak da düşünebileceğiniz tesettürlü giyim modelleri, en güzel günlerinizde giyinebileceğiniz, görkemli elbiselerdir. Abiye, tunik, ferace ve pardesü gibi kıyafetlerle takım olarak giyilen başörtüsü, tesettür modasının vazgeçilmez detayı olarak karşımıza çıkmaktadır. Başörtüsü ile takım olarak giyilen bu elbiselerde, renk ve model fazlalığı, tercih zorlaştırıyor. Avrupa’nın çarpık moda anlayışından farklı olan ve örtünmeyi hedef alan tesettür modası, yeni trendlerle boy göstermeye başladı.

 

Tesettürlü Giyim Modellerinde Renk Çeşitliliği Artıyor

 

Görmeye alışık olmadığımız ve mükemmel tonlara sahip yeni renk çeşitleri, her yıl yenilenmektedir. Başörtüsünde kullanılan olağanüstü renkler, etkileyici tasarımlar, uygun fiyatlarla satışa çıkıyor. Uygun ödeme kolaylıkları, etkili kargo seçenekleriyle sunuluyor. İstediğiniz modeli, kısa zamanda adresinize gönderiyorlar. Üstelik ödeme kolaylıklarıyla, etkili kampanyalarla, çok daha uygun şartlarda satışa sunuyorlar. Konusunda uzman olan bu firmalar, her yaştan tesettür severe, en uygun kıyafetleri sunmaya çalışıyor. Kaban, kap ve pardesü gibi kışlık kumaşlarla imal edilen ürünleri, yüzlerce model çeşidi ile anında satışa sunuyorlar. Yazlık ürünlerde, yaz gelmeden, internet sitelerinde yerini alıyor. Bu özelliği ile her mevsim tesettür kıyafet modelleri, büyük bir ilgi görüyor.

 

Konusunda söz sahibi olan bu firmalar, yeni detaylarla oluşturulmuş modelleri de satışa sunmaktadır. Anadolu insanının giyim modasını meydana getiren tesettür giyim çalışmalarında, dekolte modeller veya transparan modeller, asla söz konusu değildir. Yırtmaç, mini etek, göğsü açık gömlek ve pantolonsuz tunik gibi tercihler, tesettür giyim modasında bulunmamaktadır. Bu modada, elleri, yüz ve ayaklar hariç bütün vücut, tamamen kapatılmaktadır. Bu kapatma işleminde, vücut hatları tamamen örtülüyor. Başörtüsü ile takım olarak bu ürünler, özel olarak üretiliyor.

 

 

Tesettürü yaşam tarzı yapanlar için, yeni renkler ve yeni modeller, her yıla özel olarak çıkarılmaktadır. Düğünlerde, okulda ve dışarıda, bu tesettür modellerini giyebilirsiniz. İç mekanlara özel tesettür giyim ve dış mekana özel tesettür giyim, özel olarak üretiliyor. Bu üretimde, ülke iklim şartları dikkate alınıyor. Konusunda uzman olan bu firmalar, göz alıcı tesettür giyim modelleri kısa zamanda satışa sunmaktadır.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!