Tribün Koltuğu Fiyatları

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Tribün Koltuğu Fiyatları

 

Stadyumların, basketbol, voleybol, hentbol gibi müsabakaların oynandığı salonların tribünlerinde seyircilerin müsabakaları rahat izleyebilmeleri için çeşitli modellerde rahat koltuklar bulunur. Ancak tribünlerde protokol bölümü, basın bölümü gibi farklı bölümler bulunur ve bu bölümlerdeki koltuk modelleri farklı olur. Koltuklar hem model olarak hem de malzeme olarak farklılık gösterir. Bu farklılığa göre koltuk fiyatları da farklı olur. Seyircilerin en heyecanlı olduğu ve heyecan sonucu etrafa zarar verdiği müsabaka ise futbol müsabakası oluyor. Bu nedenle stadyumlardaki tribün koltukları daha sağlam ve dayanıklı malzemelerle yapılıyor ve stadyum tribün koltukları fiyatları da diğer koltuklara göre daha pahalı oluyor.

Panelkon olarak tüm tribünlere uygun sağlam, dayanıklı, şık tasarımlı, konforlu ve ekonomik koltuklar üretiyoruz. Aradığınız her çeşidi ve bütçenize uygun fiyatları firmamızda bulacaksınız. Kendi modern tesislerimizde seri üretim yapıyoruz ve günlük üretim kapasitemiz çok yüksektir. Binlerce kişilik spor salonlarına ve stadyumlara 3-4 gün içinde istenen sayıda koltuk üretiyor ve kargoya teslim ediyoruz. Koltuk fiyatlarımız diğer firmaların fiyatlarına göre daha makul seviyededir. Seri üretim yaptığımız için zaman ve emek tasarrufu sağlıyoruz ve bu tasarruf fiyatlarımıza da yansıyor.

Ancak fiyatların düşük olması için malzeme ve işçilik kalitesinden asla ödün vermiyoruz. Koltukları en kaliteli plastik malzemeyle üretiyoruz. Ayrıca dayanıklı metal iskeletle de darbelere karşı dayanıklılığını arttırıyoruz.  Modellerimiz arasında arkalıklı, arkalıksız, kolçaklı, kolçaksız, açılır kapanır ya da sabit modellerimiz bulunuyor.  Koltukları vidalarla sabitliyoruz ve sökülmelerini imkânsız hale getiriyoruz. Tribün koltuğu fiyatları da tüm bu özelliklere göre değişmektedir. Tribün koltukları 100 lük, 200 lük, 500 lük paketler halinde satılıyor ve fiyatlar da paketlerdeki adede göre belirleniyor.

Bu alanda üretim yapan firmaların koltuk fiyatları oldukça farklıdır. Bu nedenle fiyat araştırması yapmadan koltuk almaya karar vermeyin. Firmamız toplu alımlarda çok avantajlı indirimler de uyguluyor. Toplu alımlarınız için bizimle iletişim kurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Tribün koltuklarının montajını da firmamız personeli yapmaktadır. Koltuklarımız mukavemet ve konfor testlerinden geçirildikten sonra üretilmektedir. Bu anlamda TSE ve ISO kalite belgelerine de sahiptir ve 3 yıl kullanım garantisi vardır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!