Türkiye’de en hızlı büyüyen tek hosting firması webadam.com

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Türkiye’de en hızlı büyüyen tek hosting firması webadam.com

Dünyada teknoloji geliştikçe web dünyasında da teknolojilerin gelişmesi artık durdurulamaz birşey. Artık şirketler ve bireysel kullanıcılar için hosting almak bakkaldan ekmek almak kadar kolaylaştı. Bazı şirketler kendi sunucularına sahip olabilmek için hosting firmalarından reseller alabiliyorlar. Bireysel kullanıcılar ise bir kaç tıklama ile web sitelerine sahip olabiliyorlar. 10 saniyede web sitenizi kurabilmeniz için geliştirilen softaculuos eklentisi ile web sayfanızı kurabiliyorsunuz.

Bu firmalardan biriside www.webadam.com. Şirketin bünyesinde bir web sitesinde kullanılabilecek bütün teknolojiler mevcut. Son dönemlerin en iyi teknolojilerinden biri olan bulut teknolojisine sahipler. Webadam sunucularında barınan 10.000’i aşkın web sitesi olduğunu düşünürsek webadam.com kalitesini ortaya koymuş demektir.

Web hosting veya domain alışverişlerinizi %100 güvenli bir şekilde webadam üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Zengin ödeme seçenekleri arasında size uygun olanı seçip web dünyasına adımınızı atabilirsiniz. Webadam’ın yeni bir hizmeti daha var arkadaşlar. Web sitenizdeki yavaşlık olsun hacklenme olsun veya başka bir sistem arızası olsun kendileri ilgileniyorlar. Üstelik bunu yıllık 10 TL’ye yapıyorlar. Size sadece web sitenizin içeriğini geliştirmek kalıyor. Webadam kalitesi herşeyi sizin yerinize halleder. Webadam kalitesini görmek için webadam.com hosting firmasını ziyaret edebilir, zengin ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!