Uçak Oyunları

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Uçak Oyunları

İster çocuk, ister yetişkin olun internet oyunlarından vazgeçemiyorsanız, en güncel, en maceralı oyunlar burada sizleri beklemekte. Sitemizde, en yeni uçak oyunları ile havada müthiş akrobasi hareketler yaparak uçağınızla dilediğiniz kadar takla atın veya bir askeri uçağını kullanın ve size verilen görevleri yerine getirin. Aksiyon sevenler bu oyunlara bayılacak.

Son yılların en gözde oyunlarından uçak oyunları sitemizde en gerçekçi, simülasyon olmayan, kendinizi adeta gerçek bir kokpitte hissedeceğiniz formatta sizlerle. Uçağınızın veya helikopterinizin rotalarını siz belirleyin ve göklerde özgürlüğü en gerçekçi şekilde hissedin. Ya da bir yolcu uçağı pilotu olun ve insanların güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlamak için uçağınızı en doğru şekilde kullanarak tüm karşınıza çıkacak engellere dikkat ederek uçağınızı düşürmeden iniş yapmayı başarın ve oyunun galibi olun.

En yeni oyunlarımız büyük küçük herkesin zevkle oynaması için sitemizde sizleri bekliyor, uçak oyunları severlere birçok oyun sunuyoruz. Hava alanı, jet oyunları, kâğıt uçak, askeri uçak oyunları ile en eğlenceli pilotluk maceralarınızı 3D keyfi ile yaşayacaksınız. Yön tuşlarıyla oyununuz başlıyor ve oyun açıldıktan sonra açıklamaları okuyarak devam ediyorsunuz. Küçük büyük her yaş grubundan herkes oyunlarımızı rahatlıkla oynayabilir.

Çocuklar, size özel oyunlarımızdan TU-46 uçak oyunu ile eski yapım bir Rus uçağını en zorlu yollardan ve kötü hava şartlarından geçirerek, inişini yapmanız gerekiyor. Uçakta birçok problemle karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Mesela iniş takımlarında sorun yaşayabilirsiniz veya uçağınızın motoru bozulabilir bu gibi sorunları çözerek başarılı olursanız oyunu kazanarak bir sonraki seviyede daha büyük bir heyecanla yarışıyor olacaksınız. Siz de havada eğlence ve adrenalin yüklü oyunları seviyorsanız ve birbirinden aksiyonlu, bol maceralı diğer oyunlarımız için sizleri sitemize bekliyoruz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!