Ücretsiz Premium WordPress Tema Siteleri

Kategori: Webmaster - Yorum Yazın
Ücretsiz Premium WordPress Tema Siteleri

Bilindiği gibi herkes WordPress Tema sitesi açıyor ama bir çoğu başarılı olamıyor. Çünkü problem özgün olmamaktan kaynaklanıyor. Bir çok WordPress tema sitesi ya eski temaları paylaşıyorlar ya da alıntı temaları indirtiyorlar. Orjinal fikirlerle bişey üretemiyor bu insanlar. Çalıp çırpanlar, wareze düşürülen temaları indirtende çok. Tamam bizde zamanında warez wordpress premium temalarının büyüsüne kapıldık ama bu büyü çabucak geçti. Orjinal siteden indiremediğimiz için o temanın içinde sistemlerimize zarar verebilecek kodların olup olmadığını bilemiyoruz. Anca wordpress coder‘lerinin bileceği türden kodlar olabiliyor. Onun için mümkün oldukça orjinal wordpress tema sitelerini kullanalım arkadaşlar. Şimdi sizlere bir kaç tane premium standartlarında WordPress tema siteleri paylaşacağım.

İlk sitemiz Simple Wp Themes. Site girişinde direk olarak temalarla karşılaşıyorsunuz. Site adından da anlaşılacağı üzere sitenin çok sade bir teması var. Ama kullanışlı bir tema. Temaların hepsini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Canlı tema demolarını görebildiğiniz wordpress tema sitesinde Hosting‘te alabilirsiniz. 200’den fazla wordpress tema sizleri bekliyor.

İkinci sitemiz ise DesignDisease. Ücretsiz premium temalarının paylaşıldığı wordpress tema sitesidir. Kendi siteleri için yaptıkları temaları, bir sonraki temaya kadar indirtmiyorlar. Fenomen haline gelmiş bir wordpress tema sitesidir. Temalarını zamanında çok kullanmıştım. En son temalarından birisi olan Splendio WordPress Teması çok orjinal hatlara sahip bir temadır. Her türlü blög’a gidebilecek nadide temalardan biridir.

Kategorinin bir sonraki yazısında, en güzel wordpress temalarını paylaşacağım. Şimdilik esen kalın.(bunu hep söylemek istemişimdir.)


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!