Ücretsiz Türkçe WordPress Temaları

Kategori: Webmaster - Yorum Yazın
Ücretsiz Türkçe WordPress Temaları

wordpress-themeHey sayın okur! WordPress alt yapısıyla oluşturduğun sitene tema mı arıyorsun? O zaman sana Türkçe olarak kodlanmış en güzel WordPress temalarına burada ulaşabileceğini söylesem ne dersin? Şimdi sana 3 tane birbirinden güzel WordPress teması göstereceğim (Tema buldukça bu yazıya ekleyeceğim).

Bu temalar genelde çoğu projeye uygun temalardır. Yani normal bir kişisel blokta kullanabileceğin gibi eğitim sitende veya diğer projelerinde kullanabileceksiniz. Profesyonelce kodlanmış olan bu temalar ücretsizdir. Ücretsiz temalarda da malum yapımcının bir kazancı olması lazım. O yüzden yapımcının linkini footerdan silmemenizi istiyoruz.

Eğer burada görmek istediğiniz ücretsiz WordPress teması varsa aşağıdan yorum olarak bize iletebilirsiniz. İnceler ve uygun görürsek ekleriz. Neyse işte ücretsiz Türkçe WordPress temaları.

1) Burakisci V3 WordPress Teması

Burakisci-V3 wp teması

Canlı Önizleme —– Tema Konusu

Burak İşçi’nin kodladığı bir tema olup ücretsiz dağıtılmaktadır. Tema hızlı açılmaktadır. Seo konusunda başarılı bir temadır. İsterseniz buradan tema hakkında bilgi edinebilirsiniz.

2) Sipsi V1 WordPress Teması

Sipsi v1 WordPress Teması önizleme

Canlı Önizleme —– Tema Konusu

Bu temamızı da yine Burak İşçi kodlamıştır. Biraz daha koyu renklerin ağırlıklı olduğu bir temadır. Birinci tema gibi hız konusunda bir şüpheniz olmasın. Aynı zamanda seo konusunda da başarılı bir temadır.

3) Odunya V2 WordPress Teması

odunya wordpress teması önzileme

Canlı Önizleme —– Tema Konusu

Bu temada kingseo.com tarafından kodlanmıştır. Temanın hoş bir görünümü vardır. Tema klasik bir tema olmasına rağmen ziyaretçiler tarafından rahatlıkça kullanılabilmektedir. Temanın ayrıntılı konusu için “Tema Konusu” yazısına tıklayın

Yazının başında da belirttiğim gibi güzel ve ücretsiz temalar buldukça bu yazıya ekleyeceğim. Eğer sizinde burada yer almasını istediğiniz bir tema varsa yorum bırakabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!