Üsküdar Su Tesisatçısı  0543 721 91 96  

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Üsküdar Su Tesisatçısı  0543 721 91 96   

Evinizde oluşan bir sızıntı veya boru zedelenmesi sonucu oluşan bir arıza için günün her saati arayabileceğiniz iletişim hattımız sayesinde artık 30 dakikada usta çağırabilirsiniz.

Üsküdar’da bulunan tüm mahallelere 7/24 acil hizmet servisi uyguluyoruz üstelik ek ücret talep etmiyoruz.

Üsküdar tesisatçı ustaları tek numarada artık sağda solda usta aramak yerine tüm ustalara tek numaradan ulaşabileceksiniz. Yüzlerce referansımız ve mutlu müşteriler sayesinde her geçen gün büyümeye ve İstanbul’un her bölgesinde şubelerimizi arttırmaya devam ediyoruz.

 

Evlerde meydana gelen su tesisatı arızalarını kesinlikle amatör yöntemler kullanarak çözüme kavuşturmaya kalkışmayın. Bununla birlikte yeterince uzman olmayan kişi ve firmalardan da destek almayın. Çünkü su tesisatı işleri bilgi birikimi, tecrübe, uzmanlaşma gerektiren bir çalışma olup, tesadüflere ve amatörce çalışmalara emanet edilemeyecek kadar önemlidir. Aksi halde çok büyük maddi hasarlar ortaya çıkabilir.

Genel arıza ve su tesisatı hizmetlerimizle birlikte, inşaat su tesisatları ve kalorifer, doğal gaz tesisatlarınızın da, bütün mühendislik işleri ve uygulaması, firmamız tarafından yapılabilmektedir. Fark yaratan işlerin altına imza atmak, Üsküdar su tesisatçısı olarak, hedeflerimiz arasındadır.

Bu sektörde yılların birikimi ve tecrübesinin yanı sıra, heyecanını hiç kaybetmeden hizmet vermiş olan firmamız, her zaman daha kaliteli işler yapmak için kendini geliştirecektir. Kaliteli işçiliğin yanı sıra, kullandığımız tüm malzemelerde, garantili ve kaliteli ürünlerdir. Yaptığımız her iş firmamızın güvencesi altındadır. Çıkabilecek en ufak problemlerde bile, bizi arayabilirsiniz. Öncelikli hizmetlerimiz ile sorun ne ise hemen giderilecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, bize bildireceğiniz olumlu veya olumsuz görüşleriniz de, firmamız için çok önemlidir.

Web sitemiz: http://www.tesisatci.co/

7/24 İletişim Hattı : 0216 466 31 36  –  0543 721 91 96.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!