Uzaylı Paul

Uzaylı Paul

Can sıkıntısından dolaaaayı bi kaç film izlemeliyim diye düşündüm. Belki canımın sıkıntısı geçer dedim. Zira geçtide… Şimdi de izlenimlerimi aktarmak istiyorum.

İki adamın 51. bölge dolaylarında gördükleri Paul adlı uzaylıyla beraber başlarından geçen meceraları anlatıyor. Filmin en komik sahnesi son dakikalarda helikopterden inen kadının performansıydı. Herkesi dövüyor ama üzerine uzay mekiğinin düşmesi sonucu pert oluyor kadın. Bir gözü kör olan kadın da baya bi komik. Yıllarca dininde imanında kalan bir kadının nasıl da bu işleri bırakıp gerçek hayattaki zevklerle uğraştığını da gösteriyor. Paul’da baya bir komik. 60 yıldır falan dünyada hükümet için çalışıyor ama kafası kesilip, hücrelerine ayrıştırılmadan da bulunduğu yerden arabayla kaçıyor. Hızla kaçarken araba kaza yapıyor ve bizim ikili ile karşılaşıyor.

Filmin ilk dakikaları sıradan bir filmmiş gibi geçiyor fakat sonraki sahnelerde ekşın başlıyor. Paul’un konuşma biçimi, hal ve hareketleri insanlarla hemen hemen aynı. Süper özellikleri de var yanlız. 3-5 dakika içinde ölen her türlü canlıyı iyileştirebiliyor. Hükümette zaten bu özelliği için onun beynini çıkaracaktı.

Yolda giderlerken arabaya kuş çarpıyor. Bizim Seyfi Paul ise kuşu hemen canlandırıyor. Akabinde kuşu yiyor. En komik sahnelerden birisi de buydu. Filmi daha fazla anlatmadan sizlerde izleyin. Nereden bulacağınızı söylemeyeceğim. Google denilen büyük bir arama motoru var. Ben Paul filmini Türkçe dublaj olarak HD kalite de izledim. Bu filmi bulabileceğinize inanıyorum. Sizde inanın…


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!