ve yeni temamdayım

ve yeni temamdayım

Yine yeni yeniden… Blög. Kaç kere temanı değiştirdiğimi hatırlıyor musun? Ben hatırlamıyorum. Bilgisayarımdaki bi klasörün içinde yüzlerce tema var neredeyse. Hepsini tek tek denediğime inanamıyovum. Nerden bulaştı bana bu beğenememezlik olayı. Hiç beğenmemeler. Hep mükemmeli isteyen bir adam oldum çıktım. Nihat gibi oldum yahu. Pimpirik bişey oldum çıktım.

Temanın kimseler tarafından sevilmeyeceğini düşünmeyi bırak, google botun bile bu ne biçim tema lan diyeceğini sanar oldum. Hakkı Ceylan üstadın yaptığı bu tema normalde premium wordpress temalarına eşit güzellikte. Neden dağıttığını bilmiyorum ama temayı ölümüne sömürdüm. Tek sütun olması ve o sütunun alışılmış wordpress temaların dışında olması sevdirdi temayı. Sol tarafı var sadece. Geri kalanı içerik alanı. Editlemesi basit. Kodlaması basit. Görünüş olarak mükemmel bir tema diyebilirim bu temaya. Siyah ve gri tonlar kullanmış. Çok ta iyi yapmış. Bazı yerlerinde sorun var.

Kendisine sordum bakalım ne zaman dönecek. Hakkı Ceylan temasını indirmek istiyorsanız eğer bağlantıya tıklayınız. Temanın işleyişi ile ilgili ufak şeyleri kendi blogunda okuyabilirsiniz. Kişisel wordpress teması kategorisine en uygun temalardan birisi Hakkı Ceylan teması. Sade ve hoş. Güle oynaya zıplaya temayı kullanmanız dileklerimle… (bu cümleler beni korkutmaya başladı)


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!