Web’in Bilgi Blogu

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Web’in Bilgi Blogu

Günümüzde, internet aracılığıyla bilgiye ulaşmak çok kolaydır diye bir yargı her yerde kabul görmektedir. Bu yargının oluşmasını sağlayan şüphesiz ki başarılı internet bloglarıdır. Bazı bloglar bünyelerinde onlarca bilgiye yer vererek kullanıcılarının bilgiye rahatça ulaşmasını sağlarlar.

İnternette bulunan bilgi bloglarından biri olan ‘ilimal.org’ internetin türkçe ansiklopedisi niteliğinde bir blogdur. Webtmaster ve webmaster adayı ziyaretçileri için sunduğu WordPress’ten HTML ve Css kodlamaya kadar süregelen geniş bir bilgi yelpazesine sahiptir.

Türkçe bilgiler sunan ‘ilimal.org’ bünyesinde açtığı ansiklopedi kategorisi ile ansiklopedik bilgileri paylaşıyor. Tam bir arşiv niteliğine bürünmeye bağlayan ilimal.org ziyaretçilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm içeriği bünyesinde barındırıyor. Yani ihtiyaç duyabileceğiniz her tür bilgiyi değerli ziyaretçilerine iletmeyi prensip edinmiş bir platform.

Bilgisayar ve grafik konusunda bilgiler veren, ihtiyaç duyulan her tür bilgiyi yazarak ve yayınlayarak kullanıcılarıyla paylaşan ‘ilimal.org’ yönetimi, ihtiyaçları sonucu buldukları cevap ve çözümlere sitede yer vermektedirler.

Günümüzde en önemli şey şüphesiz ki bilgidir. Heryerde bilgiye ulaşma imkanı varken, bunun gerçekliği ve doğrulundan şüphe duyulur. Hatta bazen kaliteli bilgiye ulaşmak bile zor olmaktadır. ‘İlimal.Org’ kaliteli ve doğru onlarca bilgiyi ziyaretçilerine sunarak, değerli bilgilerini yayınlıyorlar. 17 Kategoride 308 makale ile hizmet veren web’in bilgi blogu, her geçen gün bünyesindeki yazıları arttırmaktadır.

Bilgi veririz diye başlayıp, sonunda sıkılıp bırakan ekip çok. Fakat ‘İlimal.org’ kalitesi ve teması ile kendini konuşturan, eşsiz bir bilgi deposu. Tüm internet kullanıcılarının en az bir defa tıklamasını tavsiye ettiğim eşsiz bir kaynak.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!