WordPress 3.5 test etmek ister misiniz?

Kategori: Webmaster - Yorum Yazın
WordPress 3.5 test etmek ister misiniz?

Az önce öğrendim ki wordpress blogu bir feed geçmiş. Bu feed’te wordpress 3.5‘in beta 3 olarak indirilebileceğini yazmışlar. İsteyenlerin buradan indirmeleri rica olunur.

Yazılanlara göre bir kaç hafta sonra wordpress 3.5 sürümü çıkartılacakmış. Onlar şuanda eklentilerin uyumlu olması için çalışıyorlarmış ayrıca geliştiricilerin de eklenti yazmaları için indirme bağlantısı koymuşlar. Kendileri hangi eklentilerin hataya sebep olacağını bilemedikleri için yardım istiyorlar. Tüm eklentileri denemek biraz zor.

WordPress 3.5 sürümünde medya ortamının değiştirileceğiyle ilgili bilgiler var. Nelerin değiştiğini bu sayfadan görebilirsiniz.

Şiddeti öneri: Sakın ama sakın aktif bloglarınızda wordpress 3.5 sürümünü denemeyin. Ciddi kan kaybına uğrayabilirsiniz. Denemek istiyorsanız  alt bir klasöre wordpress 3.5 kurabilirsiniz. Hali hazırdaki eklentilerinizi kurabilirsiniz. Eğer kurulumda hata veriyorsa ya da boş beyaz sayfa hatası veriyorsa alfa-beta geliştiricilere bunu bildirebilirsiniz.

Yeni wordpress 3.5 ile daha stabil bir wordpress yaratacaklarına inanıyorum. Ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları ve harika bir script ortaya çıkardıkalrı için onlara şükranlarımızı sunmalıyız.

İyi bloglamalar sayın okur.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!