Yakın zamanda Vizyondakiler

Yakın zamanda Vizyondakiler

Bu önümüzdeki aylar daha doğrusu bu sene benim için oldukça verimli geçecek sinema yönünden. Beklediğim birçok film vizyona girecek. Kimileri beklediğim gibi ya da beklentimin üstü olacak belki kimileri de beni hayal kırıklığına uğratacak. Ne olursa olsun yine de hepsini izlemek için sabırsızlanıyorum.

Yakın zamanda, 26 Temmuz’da gösterime girecek olan The Wolverine listemin başında yer alıyor. Fantastik düşkünü ve bir Marvel sever olarak heyecanla bekliyorum bu filmi. Yayınlanan fragmanını kaç defa izlediğimin haddi hesabı yoktur. Bir de fragman haricinde özel dövüş sahneleri var ki görenlerin ve özellikle sinemaseverlerin ağzı sulanıyor. Bu film Japonya’da geçecek ve kendince lanet olarak tanımladığı özel gücünü kaybetmeye uğraşacak.

Ardından 2 Ağustos tarihinde 2 Guns yani ne alaka dediğim çevirisi ile Zorlu İkili vizyona giriyor. Denzel Washington ve Mark Wahlberg’ün başrollerini üstlendiği bu film de macera sevenler için ideal olacak. Oyuncular da on numara bana göre. Tabii klişe olaylar da görebiliriz diye düşünüyorum ama oyuncular sayesinde bu tür filmler arasından kendini öne çıkartabilir.

Yine 2 Ağustos’ta Red 2 geliyooor. İlk filmini beğenerek izlemiştim ve fragmana bakılırsa daha bomba olacak bu film. Yeni yüzler görüyoruz. Mesela oyunculuğuna ve kendisine bayıldığım Catherine Zeta Jones da bu yeniler arasında. Fragmanını izleyenler görecek ki bol bol gülüp aksiyona doyacağız. Önümüzdeki günler sinema açısından oldukça bereketli olacak, şimdiden duyurulur.


Pemra Yılmaz

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!