Yaşasın blögum 1.7 yaşında

Yaşasın blögum 1.7 yaşında

Kilişelerden uzak pöykürük blöguma hoş geldiniz tüm okurlarım (rivayet bu). Blögumun 1.7 yaşında olmasını kutluyorum elimdeki bardakla. Evet tek parmak yazıyorum. Herneyse konu daha fazla dağılmadan biraz daha dağıtalım.

İnsanlara “çocuğunuz kaç yaşında” diye soran birine “1.7 yaşında” diyemezsiniz. “Araba sürümümü lan bu” diye içlenir karşı taraf. Ama bu web işlerinde bu çok normal bi olay. Blögumun 1.7 yaşında olması beni şaşırtıyor aslında. Zamanında blögun başına bir çok felaket getirdim. Bir ara tamamen video sitesi olmuştu. Evlatlıktan reddedilen bir çocuk gibi dışlamıştım blögu. “Bu ne lan” dedim içimden. Geceydi ozaman. Sesli söyleseydim eğer meraklı gözler etrafımda olacaktı. Onun için içimden şeyettim. Herneyse işte böyle sayın insanlar…

Blögu kapatmaya çalıştım zamanında ama bişey beni durduruyordu herzaman. O şeyi bi bulursam blög yazdırcam ona. Blög yazmak wordpress ile çok kolay ve zevkli. Herkesin blög yazabildiği bir dünyaya doğru gidiyoruz. Herkes yazsın ama herkeş yazdığında komedi dükkanına dönüyor ortalık. Sevinçliyiz gururluyuz.

Blög 1.7 yaşında. Dile kolay… Blög yazmak zevk işi. Eğer yazabiliyorsan yazacaksın. Benim gibi saçmalarsan işler yürümez. Belli bir çizgide giden blöglar kazanıyor herzaman. Belki bende takip ediliyorum ama bir elin parmaklarını geçmez gibi bu okurlar. Aslında bununla ilgili çalışma yapcağım. Beni kimlerin takip ettiğini soracam blögta. Bakalım takip eden kaç kişi çıkacak. Hatta başka konu açmayayım. Buradan zorucam. Beni takip eden kaç tane insan var öğrenebilirmiyim? Ahanda sordum. Ahanda dedimde aklıma birinin facebook iletisi geldi. İletide şu vardı. “Zamanında aldığım ah’ları biriktirdim. Şimdi ise Ahahahahahahaha şeklinde kullanıyorum” Süper söz dimi sevgili cicişler?

Bir blög efsanesi olan bu başlığı okuduğunuz için  1 extra puan kazandınız. Güle güle yiyin.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!