Yazamadığım süre zarfında neler yaptım

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Yazamadığım süre zarfında neler yaptım

Selam ulan. Herkese selam, tüm kainata selam. Bir süre yazamadım bunun için kendimle gurur duyuyorum. Blogçuluğun anasını dürtmüş durumdayım. Olmaması gereken bir şey bu ama ne yapalım işte vaşakları koruma altına almamız gerekiyor. Böyle bir işte çalışmayı çok isterdim. Hatta bir vaşağım olsun isterdim. Fazla birşey istemiyorum. Hepsi bu kadar. Değil tabi. Vaşakları yemlemek için sponsor da lazım. Her işin çilesi bir başka olur.

Neyse muhabbete geri dönecek olursak;

Yazamadığım şu 3 5 günlük zaman diliminde bir çok iş başardım. Başardığım işler arasında yeni dizileri keşfetmek, 2012 filmlerinden tuttuğumu koparırcasına bulup izlemek, tr altyazıymış ingilizceymiş ya da farklı bir dilmiş veyyahut sinema çekimiymiş bunları hiç dert etmedim. Hunharca TınTın telekomu aşındırdım. Bunu yapmayı çok seviyorum. Nine hızında internet için TınTın telekomu seçin diyerekten subliminal mesaj vermek istiyorum.

Fringe dizisini keşfettim. Dizi de bir dizi birbiriyle az buçuk bağlantılı konular işleniyor. Supernaturel çakması gibi duruyor. Ya da Supernatural Fringe’in çakması. Bunu bilemicem. Sonuç olarak güzel bir dizi. Doğa üstü olaylar işleniyor. Dizide bir tane delirmiş bilim adamı var. Aslında deli mi değil mi anlayamıyorsunuz. Abuk subuk konuşurken bir anda içinden çıkılmaz durumları çözebiliyor. Bir de oğlu var. Kendisi bir dahi. Üstün zeka fışkırmaları yaşıyor. Gerçi henüz göremedik dahi olduğu konuları ama olsun. İzlenebilir biz dizi. Fringe’in 1. sezonundayım henüz. Yorumlara bakılırsa ileride daha da hiddetleniyormuş. Olivia Dunham’ın gecesini gündüzüne kattığı bu dizi fantastik kategorisinde. İzlenilebilir bir dizi. Fantastik severlere duyrulur. Bilim kurgu gibi…

İkinci dizim ise Continuum. Teknolojinin geldiği son noktada polislik görevini yapmakta olan bir kadının (kadın değil aslında melek melek) teröristlerin peşinden, 2077 yılından taaaaaaaaa 2012’ye kadar zaman sıçraması yapmalarını ve 2012 de başından geçen olayları konu edinen süper bir dizi. Baş karakterimiz olan Kierra Cameron adlı güzel oyuncu sizi çok etkileyecektir eminim. Geçmişe sıçrayıp geleceği değiştirmek isteyen azılı idam mahkumlarının peşinden giden karakterin bir ailesi var ve onları çok özlüyor. Dramatik-Bilim kurgu kategorisine sokmak istiyorum bu diziyi. Uç teknoloji ürünlerini bir bir göreceğiniz Continuum dizisi Kanada yapımı bir dizi ve henüz 1. sezon 2. bölümde. Severek izleyeceğinizden eminim sayın okurlar.

Severek takip eettiğim bir çok dizi var hepsini zamanla bloga eklerim. Yazı bitti. Hadi çık blogtan trafiğimi bitirme.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!