Yazı Fontları

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın
Yazı Fontları

Siz hala kelime işlemci programlarının size sunduğu standart yazı tipleriyle dar kalıplar içine hapsolup hazırladığınız metinleri ,şiirleri, makaleleri daha farklı ve ilginç yazı yazı fontları ile süsleyemeyenlerden misiniz?

Yazifontlari.org sitesi sizlere şuana kadar çok rastlamadığınız bir çok yazı fontlarını tek tık ile ücretsiz indirme olanağı sağlıyor. Örneğin daha önce hiç aşk yazı fontu diye bir yazı fontu şekli görmüş müydünüz? Eğer görmediyseniz aşk yazı fontu ve daha duymadığınız yüzlerce yazı fontu sizleri bekliyor. Yazıları indirmeden karakterlerin ön izlemesini yapabilir ve sadece beğendiğiniz yazı fontlarını indirebilirsiniz.

Öğretmensiniz ve bilgisayarınızda el yazı fontu yüklü değil mi? Yeni eğitim müfredatında el yazısıyla öğretim yapıldığını biliyoruz ve hem öğretmenlerin öğrencilerine sunum yaparken hemde ailelerin çocuklarına ödev hazırlarken bilgisayarında bulunması gereken en önemli yazı fontlarından bir tanesi el yazı fontudur.  En güzel el yazı fontlarını yazifontlari.org sitesinden ücretsiz edinebilir ve düz yazı fontlarından kurtulabilirsiniz.

İndirdiğiniz yazı fontunu eğer windows 7 ve üzeri işletim sistemi kullanıyorsanız tek tıklama ile yazı fontlarınız arasına dahil edebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!