Yazmamak ya da yazamamak

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Yazmamak ya da yazamamak

Bu iki kelimenin arasında o kadar uzun bir çizgi var ki anlatamam görmen lazım. Kilitlenip kaldığım günlerde dizi filmlerimle baş başa buluyorum kendimi. Kendimi mafetmekten başka bir iş değil bu. Gözlerim bozuldu yahu bu biçim internet kullanımı?

Şimdi ben başka bir projeyle haşır neşir olacak gibiyim. Bilirsiniz teknoloji dipsiz bir kuyu. Blogum üzerinden yazdığım teknoloji veya diğer kişisel olmayan konuları tamamen kaldırıp yeni projem olan teknoloji ve sosyal medya platformunda yayına vereceğim. Bu proje ile ikinci teknoloji sitesi girişimimi yapacağım. Bakalım ayakta tutabilecem mi.

Bu sitenin adını blog üzerinden tanıtmayı düşünmüyorum. İndex alacağı için sıralamamı etkileyecek biliyorum. Yeni sitede yine kişisel yorumlarımla sosyal medya ve teknolojinin dibine dibine vurucam. Temiz bir çalışma çıkaracağıma inanıyorum. Tek sorun wordpress tema. Onu da bulabilirsem ki buldum sayılır, aklımda bi kaç wordpress tema var.

Alacağım domain şuanda açık arttırmada. En iyi teklifi verdim. Son tekliften 48 saat sonra tantanası olduğu için henüz alamadım. Domain güzel bir domain. Direk al fiyatı 200 TL. Sanal dünyayı temsil edebilecek güzel domainlerden birtanesi. Alırsam çok güzel olacak.

Neyse blog bunu yazmak için uğramıştım. İlerleyen yaz dönemlerinde havalarında ısınma sebebiyeti ile sana yazmam ölüm döşşeğinde olmaktan farksız olacağı için yazmam zorlaşabilir. Bir ara görüşürüz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!