Yenilendik

Yenilendik

Merhabalar efendim. Görmüş olduğunuz üzere yeni arayüze geçmiş bulunuyoruz. 2013’e yeni bir tema ile girme fikrimi gerçekleştirdim. Yeni yeni kategorilerle, yeni yeni konulara yelken açmayı hedefliyoruz. Evet hedefliyoruz. Çoğul. Artık 2 kişiyiz blogta. Bir adam adlı bir adam blog bünyesine katılarak depresan.net’te tarihe adını yazdıranlardan…

Kendisine teşekkür ediyoruz ve devam ediyoruz. Öncelikle ve yine TrendWp ekibine bu muhteşem teması için teşekkür ediyoruz. Tema sadece depresan.net için yapılmadı elbette. Kendilerine ulaşıp satın alabilirsiniz. Yeni temamızın adı Trendwp multi temasıdır. Genel bloglar ve kişisel bloglar için güzel bir tema diyebiliriz. Trendwp ekibine tekrar tekrar teşekkürler.

Blog konularını günceli takip edebilmek ve bir hiyerarşi belirlemek için revize ettim. Bu şekilde biraz daha fazla yazma zahmetine gireceğiz ama biz gülü seviyoruz. Dolayısıyla dikenine de katlanaağız. Şuanda biraz daha tasarımı oturtma ve daha samimi bir ortam yaratmak adına bazı ufak tefek düzenlemelere devam ediyorum. Sırf siz rahat gezinin diye, aradığınızı şıppadanak bulunuz diye çeşitli navigasyonları zamanla bloga koymayı düşünüyoruz.

Blog kategorilerimize teknolojinin her türlü nanesinden, android platformunun en güncel ve kaliteli içeriklerinden, internetin derin konularından serpiştirdik. Güncel olarak eylemlerimizin süreceğini belirtmek isteriz. Eğlenceli zamanlar geçirebilmeniz adına çok yakında eklenecek olan flash oyunlar sizleri bekliyor olacak. Oyun inceleme, website incelemeleri, program kurulumu gibi bir çok içeriği yine blogumuzda bulabileceksiniz.

Yaklaşık 3 seneden beridir kişisel blog formatında yayın yapmıştınız, ne oldu da böylesine köklü bir değişikliğe gittiniz? diye soruyorsunuzdur. Şöyle bir cevap verebilirim. Bu kadar yıldır emeğimi boşa çıkarmamak adına, daha fazla ziyaretçi çekmek adına, uzak kaldığım teknoloji ve internet konularının biraz daha içine girmek adına böyle bir değişikliğe gitmek istedim. Ha ne olur, kafam atar moralim bozuktur eskiye dönerim ama şu andan itibaren artık yeni içeriklere doğru yelken açmalıyım. Eskiye dönmek şuanda çok zor. Artık yeter diyorum. Milletin benim zırvalamalarımı okumalarına daha fazla müsade edemem ki zaten kişisel bir meselem yok artık dünyayla.

Herneyse dostlarım/ziyaretçiler… Allah izin verirse ve bu işlerden soğumaz isem, ya da dünya da internet çökmez ise blog yazmaya 40 yaşıma kadar devam etmek istiyorum. Yeni arayüz ve yeni kategoriler yeni bişeyler yazma heyecanımızla birleşince samanlık seyran olurmuş :Z Esprinin dibi bu olsa gerek. Şimdi hepberaber gülüyoruz. Oldu görüşürüz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!