Yozgat’ta göz altı…

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Yozgat’ta göz altı…

Merhaba depresan haber okuyucuları…

23.16.2001 tarihinde aldığımız bir son dakika haberi ile karşınızdayız.  Haber başlığı çok uzun olduğu için 3 nokta koyarak kısaltık. Yozgat’ta bulunan adını henüz öğrenemediğimiz göz altı torbalarını yok etme ve güzelleşme salonunun kapısına kilit vuruldu. Kiliti kırmak isteyen kadınların ve ergen kızların çıkardığı arbede de 3 kişi feci şekilde tartaklandı. O 3 kişinin tartaklanma videolarını izletmek isterdik ama çocukların gelişimine etkisi olacağı için bu videoları 32 Şubat’ta yayınlamayı düşünüyoruz.

Haberin detayına gelecek olursak ki öyle bir şey yok, üstte haber hakkında detayları vermiştik. Ama biraz daha detay istiyorsanız okuyunuz.

Arbede esnasında tatsızlık çıkaran mahalle sakinlerinden Ö.M, “hakkımızı arayacağız, böyle hemen kapatamazsınız” diyerek facebook kapanıyor konusuna  değindi. Çatışma sırasında Uruguay’da çocuklarını kaybetmiş Malatya’lı bir annenin feryatları kameramıza takıldı. Onunla konuşmaya çalıştık. Uruguay’ca bilen bilen bir tane bile elemanımız yoktu. Konu, çeşitli medya kanallarında çok sesli çocuk korosuna da malzeme çıkarmıştı. Bununla ilgili videomuzu da 2034’te İstanbul’da yapılacak basın toplantısında siz değerli okuyucularımıza aktaracağız.

Konu hakkında bir son dakika haberi daha geldi. Göz altına alınan Ö.M’nin eski eşinin de bu güzellik salonuna uğramışlığı varmış. Neredeyse hergün salona gelen H.M’nin, Ö.M’yi aldattığı aldığımız dedikodular arasında. Ö.M’nin bunu bilmediğini de biliyoruz ama biz bu kadar dedikoduya gelemeyiz. Ciddi haber merkezi depresan haber sundu.

Esen kalın.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!